Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Nie masz konta? Zobacz dlaczego warto je założyć:

  • Przeglądaj historię i swoich zamówień.
  • Dodawaj do konta swoje ulubione produkty.
  • Oszczędzaj czas - sklep pamięta Twoje dane podczas składania zamówień.
Rejestracja użytkownika
Profil Użytkownika
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
Zgody użytkownika
Anuluj

Nota prawna

Administratorem Twoich danych osobowych jest PH ALGO Alina Golik z siedzibą w Siedlcach, przy ul.Poznańskiej 8m18 (dalej: jako: Spirits Market).

Spirits Market może zbierać Twoje dane osobowe i przetwarzać je w celach świadczenia usług drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem, w tym umożliwienia składania Zamówień w Sklepie (podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy) oraz analitycznym i statystycznym (podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes administratora polegający na prowadzeniu analiz aktywności Użytkowników na Witrynie i sposobu korzystania z konta, a także ich preferencji w celu poprawy funkcjonalności).

Dotyczące Ciebie dane mogą zostać udostępnione podmiotom uprawnionym do dostępu do nich na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Możemy również ujawniać Twoje dane osobowe współpracującym z nami podmiotom, w tym dostarczającym nam towary lub usługi, takie jak usługi hostingowe.

Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji na temat przetwarzania przez Spirits Market danych osobowych Użytkownika znajduje się w Polityce prywatności strony internetowej www.spirits-market.pl . We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz również kontaktować się z Spirits Market za pośrednictwem poczty elektronicznej: [biuro@spirits-market.pl].

PRODUCENCI PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Francois Voyer
Guy Lheraud Cognac
Roner
Loch Lomond
Karukera
Nikka
Blatons Vodka
Sazerac
Paul John Whisky
Louis de Lauriston
Drouin Calvados
Hampden
Padro Vermouth
Ron Barcelo
The Irishman
Tobermory
West Cork
Glenallachie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

tel. 515-258-661

email: biuro@spirits-market.pl